Ostatnia szansa na zakład bez ryzyka w STS!

Ostatnia szansa na zakład bez ryzyka w STS!

Tylko do godziny 23:59 w środę 8 maja nowi klienci bukmachera STS mogą załapać się na promocję, w ramach której otrzymają zwrot stawki za pierwszy kupon w serwisie online, jeśli ten okaże się przegrany.

Ostatnia szansa na zakład bez ryzyka w STS!

200 PLN bez ryzyka w STS

Tytułowa promocja obowiązywać będzie już tylko przez kilka najbliższych godzin. Mogą z niej skorzystać wyłącznie osoby, które w dniach 7-8 maja zdecydowały się założyć konto w serwisie online legalnego bukmachera.

W jej ramach można otrzymać zwrot stawki do maksymalnie 200 PLN, jeśli pierwszy kupon online (SOLO lub AKO) postawiony ze środków własnych i rozliczony do niedzieli 12 maja okaże się przegrany.

WAŻNE! Z regulaminu jasno wynika, że cashback 100% dotyczy wkładu pomniejszonego o podatek od gier i zakładów wzajemnych. Przykładowo: przy stawce 100 PLN (12% podatku) zwrot wyniesie mniej więcej 88 PLN. 

Internetowe konto bukmacherskie

Zainteresowany opisywaną akcją, ale nie wiesz jak zabrać się za założenie konta online u bukmachera? Wystarczy odwiedzić jego oficjalny portal internetowy i wypełnić formularz rejestracji. 

Rejestracja w STS zajmuje zaledwie parę minut, bo wystarczy podać podstawowe dane osobowe i załączyć skany dowodu tożsamości, które umożliwią weryfikację podanych informacji, czego wymaga ustawa.

Podczas wypełniania kolejnych rubryk formularza w jedną z nich można też wpisać kod bonusowy o treści „BETON432”. Dzięki niemu można zgarnąć darmowy zakład 29 PLN już za samo założenie konta.

Bonus bez depozytu w STS.

Bonus na start

Osoby, które zdecydują się zarejestrować u legalnego bukmachera STSwe wskazanym na wstępie terminie (7-8 maja) będą mogły skorzystać nie tylko z zakładu bez ryzyka, ale także z tradycyjnej oferty powitalnej wskazanej marki. Obie promocje bowiem się łączą.

Mowa konkretnie o bonusie na start. To premia za pierwszą wpłatę, dzięki której można znacznie zwiększyć budżet na grę w zakładach bukmacherskich.

Obecnie obowiązuje bonus 100% do 1 000 PLN. Przy czym tych środków nie można od razu wypłacić na konto bankowe. Podlegają one obrotowi w zakładach sportowych zanim będzie to możliwe.

Promocje bukmacherskie mają jednak to do siebie, że często się zmieniają, więc warto na bieżąco sprawdzać czy ta właśnie opisana nie uległa dzień czy dwa później zmianie.

Bonus na start

STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *