Jaki bukmacher daje duży bonus powitalny

Jaki bukmacher daje duży bonus powitalny?

Przy szukaniu stron do obstawiania wiele osób zadaje pytanie, jaki bukmacher daje duży bonus powitalny. Sprawdzamy aktualne oferty na legalnych stronach online!

Jaki bukmacher daje duży bonus powitalny?

Największy bonus na start u bukmachera

Nie ma się co dziwić, że właśnie bukmacherzy z bonusami są tak często poszukiwani przez typerów. Obstawianie wiąże się przecież z inwestowaniem środków, a kiedy można część z nich otrzymać za darmo – dlaczego by nie skorzystać? 

Czy można odpowiedzieć na pytanie, jaki bukmacher daje duży bonus powitalny? Oczywiście, ale jednocześnie trzeba brać pod uwagę, że sama kwota premii to nie wszystko.

Betfan kod promocyjny

Który bukmacher dużo daje za założenie konta?

Na pewno znajdą się tacy, którym będzie zależało na możliwie jak największych środkach do odebrania. W ich przypadku ciekawym rozwiązaniem będzie marka Betfan, gdzie na start do zdobycia jest nawet 3050 złotych. 

Nie można zapominać też cały czas o firmach, które w naszym kraju są bardzo popularne, a na start oferują nieco mniej, ale w bardzo atrakcyjnych formach. Tutaj wspomnieć można o STS, gdzie bonus bez depozytu to 29 PLN + 1200 PLN za wpłatę, a to wszystko z kodem promocyjnym „BETO899„! 

W odbieraniu bonusu nie jest wymagany jakichś specjalny system bukmacherki. Trzeba liczyć się głównie z tym, iż każda promocja wiąże się z jakimiś warunkami. 

Warto szukać takich portali, które najlepiej będą spełniać nasze oczekiwania. Nie jest to, wbrew pozorom, tak trudne, jak niektórym mogłoby się wydawać.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *