Totalbet daje 50 PLN na finały Australian Open 2019

Totalbet daje 50 PLN na finały Australian Open 2019!

Bukmacher Totalbet przygotował 50 PLN bonusu na mecze finałowe tegorocznego Australian Open. Zobacz, co zrobić, by otrzymać dodatkowe środki na obstawianie!

Totalbet daje 50 PLN na finały Australian Open 2019!

Bonus na tenis

W niedzielę, to jest 27 stycznia, czeka nas ostatnie spotkanie na kortach w Melbourne. Na pocieszenie dla fanów kibice Totalbet przygotował specjalny bonus w wysokości 50 PLN, który można odebrać za spełnienie bardzo prostego warunku. 

Premia 50 PLN trafi do wszystkich osób, które w dniach 25-27 stycznia postawią co najmniej 2 inne kupony z innymi zakładami na mecze Australian Open (ale niekoniecznie tylko z nimi!). 

Stawka minimalna kwalifikująca się do tej promocji to 50 PLN. Gracz po zagraniu dwóch kuponów zgodnych z regulaminem musi jedynie napisać wiadomość e-mail do organizatora.

Legalny bukmacher Totalbet

Pieniądze powinny pojawić się na odpowiednich kontach w ciągu 48 godzin od zakończenia okresu objętego promocją. Warto pamiętać, że Totalbet nie bierze pod uwagę kuponów, które rozliczone zostały po 28 stycznia po godzinie 2.00. 

Bonus 50 PLN może być wykorzystany na obstawianie wydarzeń sportowych dostępnych w ofercie bukmachera. Przed wypłatą gracz musi postawić go co najmniej 4 razy. 

Jeżeli nie masz konta w Totalbet, możesz założyć je przez internet i to bez weryfikacji. Każdy nowo zarejestrowany typer ma prawo otrzymać bonus bez depozytu oraz doładowanie do 500 PLN za pierwszą wpłatę na konto.

Mimo że oglądanie za darmo meczów jeszcze nie jest opcją dostępną u opisywanego bukmachera, coraz częściej wybierany jest on przez typerów z całego kraju. Dlaczego tak się dzieje? Możecie sprawdzić to na własnej skórze! 


Totalbet zezwolenie z dnia 22 marca 2018 r. nr PS4.6831.15.2017. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *