Totolotek bonus powitalny. Promocja 2020 dla nowych graczy

Totolotek bonus powitalny. Promocja 2020 dla nowych graczy

Jaka promocja dla nowych graczy obowiązuje u legalnego bukmachera Totolotek? Prześwietlamy bonus powitalny na rok 2020!

Totolotek bonus powitalny. Promocja 2020 dla nowych graczy

Totolotek bonus na start

Dlaczego premia na start jest tak istotna? To dzięki niej poznamy ofertę bukmachera i wyrabiamy sobie o nim opinie. Ta może być albo dobra, albo zła – nie ma opcji pośredniej! 

Totolotek zachęca do rejestracji, oferując bonus 100% do kwoty 1000 PLN. Jest to prezent, który można odebrać w przypadku pierwszego przelewu dokonanego na stronie bukmachera.

Najlepszy w Polsce bukmacher Betfan – kod promocyjny na bonus

Jak dokładnie to działa? to nic skomplikowanego, a wytłumaczenie zajmuje dosłownie kilka chwil! Wszystko sprowadza się do dokonania depozytu – im więcej wyniesie, tym pokaźniejsza premia do zgarnięcia. 

Kod promocyjny Totolotek. Bonus na rok 2020

Na ten moment kod promocyjny w Totolotku nie jest dostępny, tak więc każdy dokładnie tyle samo może dostać. Nie ma tu mowy o VIP-ach oraz innych tego rodzaju osobach. Każdy jest równy i tak ma pozostać! 

Jeżeli chcemy być graczami Totolotka, wystarczy, że wejdziemy na stronę www.Totolotek.pl. Dokonanie rejestracji nie zajmuje więcej niż parę minut, a dzięki niej można zarobić nawet 1000 PLN ekstra! 

Bonus powitalny Totolotek to 100% wartości pierwszej wpłaty dokonanej przez nowego gracza. Przykładowo: przelew 100 złotych to 100 złotych premii i tak dalej, i tak dalej. Maksymalna kwota doładowania to, oczywiście, 1000 zł.

Totolotek oferta limitowana dla nowych graczy

Totolotek oferta limitowana dla nowych graczy

Oferta na start jest limitowana. Można z niej skorzystać obecnie, ale nie jest powiedziane, że w takiej samej formie wystąpi za jakiś czas. Warto mieć to na uwadze, tym bardziej, iż teraz do zgarnięcia jest aż 1000 PLN, a nie wiadomo, czy tak samo będzie wkrótce! 

Niestety, cały czas nie wiadomo, czy znów pojawi się w ofercie marki Totolotek bonus bez depozytu. Premia 20 PLN bez wpłaty była kiedyś dostępna, ale na ten moment nie jest aktywna.


Totolotek zezwolenie Ministerstwa Finansów AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD61485. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *