Wybory prezydenckie

Obstawianie wyborów prezydenckich – typy 2020

Wybory prezydenckie 2020 mają odbyć się 28 czerwca. Trwająca obecnie pandemia koronawirusa całkowicie zmieniła życie wszystkich Polaków. Typerzy, którzy do tej pory obstawiali przede wszystkim mecze piłki nożnej, siatkówki, koszykówki czy tenisa, nie mają obecnie wyboru i muszą szukać alternatywnych rozwiązań. Zbliżające się wybory prezydenckie to doskonała okazja do tego, aby zacząć obstawiać u bukmacherów wydarzenia dotyczące polityki. Zakłady na politykę są dostępne w ofercie polskich firm bukmacherskich od wielu, wielu lat i nic nie wskazuje na to, aby miało to ulec zmianie w najbliższym czasie. Aby móc obstawiać tego rodzaju zakłady, trzeba oczywiście posiadać odpowiednią wiedzę. W dzisiejszym artykule dokładnie wyjaśniamy, co należy wiedzieć, aby móc z sukcesem obstawiać zakłady na wybory prezydenckie 2020.

Wybory prezydenckie

Wybory prezydenckie 2020 – pakiet najważniejszych informacji dla typera

Aby móc z sukcesem obstawiać wydarzenia dotyczące sfery politycznej, trzeba oczywiście w pierwszej kolejności pozyskać na ich temat odpowiednią wiedzę. Kiedy odbędą się wybory prezydenckie 2020? 

Polski rząd podkreśla, że gdy pandemia koronawirusa nie ustanie, to możliwe jest przeprowadzenie wyborów nie w formie tradycyjnej, tylko korespondencyjnie. W ten sposób bezpieczeństwo głosujących zostanie zapewnione. Niektórzy jednak mają pewne wątpliwości co do rzetelności i bezpieczeństwa takiej formy głosowania. Kiedy tak naprawdę odbędą się wybory oraz w jakiej formie? Odpowiedzi na te pytania uzyskamy zapewne w ciągu kilku najbliższych tygodni. Nie pozostaje nam nic innego jak czekać. 

Wybory prezydenckie 2020 – poparcie dla kandydatów, sondaże 

Jak przedstawia się rozkład poparcia dla poszczególnych kandydatów starających się o uzyskanie urzędu Prezydenta RP?  Od początku stycznia według wszystkich sondaży na pierwszym miejscu nieustannie znajduje się Andrzej Duda. Najmniejsze poparcie, jakie uzyskał urzędujący Prezydent w tym okresie, wynosiło 37%. W ostatnich tygodniach notowania urzędującego Prezydenta mocno wzrastają. Według niektórych badań Andrzej Duda może liczyć nawet na 60% poparcia. A jak wygląda poparcie dla pozostałych dwóch głównych rywali urzędującego Prezydenta?

Na samym początku kampanii drugie miejsce według sondaży należało do Małgorzaty Kidawy-Błońskiej. Kandydatka wystawiona przez Platformę Obywatelską mogła liczyć na około 25% poparcia. W ciągu kilku ostatnich tygodni na podium zaszły jednak spore zmiany. Kandydatkę PO zastąpił Rafał Trzaskowski. Wszystko to oczywiście związane jest z lapsusami językowymi pani Kidawy-Błońskiej, które przydarzały się jej ostatnio dosyć często.  Co obstawiać u bukmacherów na wybory prezydenckie 2020? Oto dwa typy, które pozwolą na wygranie dużych pieniędzy!

Typy bukmacherskie na wybory 2020

Ilu kandydatów w pierwszej turze wyborów prezydenckich 2020 otrzyma nie mniej niż 10% głosów? Typ: trzech. W większości ostatnich wyborów prezydenckich przeprowadzonych po 1989 roku minimum trzech kandydatów uzyskało poparcie na poziomie nie mniejszym niż 10%. Nie zanosi się na to, aby w tych wyborach miało być inaczej. 

Który z kandydatów w pierwszej turze uzyska większe poparcie: Rafał Trzaskowski czy Władysław Kosiniak-Kamysz? Typ: R. Trzaskowski.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. BEM Operations Limited (Betclic) zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *