U jakiego bukmachera najlepiej obstawia się żużel? U jakiego bukmachera najlepiej obstawia się żużel?

U jakiego bukmachera najlepiej obstawia się żużel?

Osoba, która regularnie obstawia żużel, na pewno chciałby korzystać z usług bukmachera oferującego pod tym względem najlepsze warunki. Na jaką stronę postawić w tym przypadku?

U jakiego bukmachera najlepiej obstawia się żużel?

Żużel jako polski sport narodowy?

Na temat żużla w polskich mediach czy stronach typerskich mówi się całkiem sporo. Nie jest to raczej nasz sport narodowy, ale trzeba przyznać, że interesuje się nim ponadprzeciętnie dużo osób jak na standardy europejskie czy światowe.

Ci, którzy śledzą na bieżąco poczynania żużlowców w naszym kraju, ale i nie tylko, bardzo często decydują się również na obstawianie żużla u bukmachera. Zakłady na ten sport z dnia na dzień zbierają coraz więcej chętnych, a więc to chyba najlepszy dowód, że nie mamy tutaj do czynienia tylko z chwilowym trendem.

STS kod promocyjny

Jeżeli ktoś chce grać na żużel, prawdopodobnie zdecyduje nie na korzystanie z usług bukmachera internetowego. Opcją numer dwa są punkty stacjonarne, jednak te nie są już synonimem wygody, a do tego nie pozwalają na odbieranie wielu bonusów czy korzystanie z ciekawych produktów typerskich.

Jakiego wybrać bukmachera do obstawiania żużla online?

Wybór bukmachera nie jest wcale prostym zadaniem i przekona się o tym każdy, kto będzie chciał podejść do tematu w miarę poważnie. Jeżeli chcemy grać na żużel i interesuje nas regularne obstawianie tego sportu, musimy liczyć się z tym, że pierwsza lepsza strona może się okazać dla nas niewystarczająca.

Czym kierować się przy wyborze bukmachera? Oto kilka cennych wskazówek:

  • sprawdź, czy na danej stronie można w ogóle żużel obstawiać!
  • dobrze wiedzieć, jakie rozgrywki i mecze dostępne są w konkretnych zakładach online
  • gracze często porównują kursy na kilku stronach, by sprawdzić, gdzie można zarobić najwięcej
  • dobrze wybrać takiego bukmachera, który przy różnych promocjach nie pomija żużla i również dla fanów tego sportu ma jakieś prezenty.

A najważniejsze w tym wszystkim jest, oczywiście, to, by dany portal był legalny, a więc posiadał licencję Ministerstwa Finansów.

Najlepsi bukmacherzy do obstawiania żużla

Najlepsi bukmacherzy do obstawiania żużla

Bukmacherzy w Polsce to blisko dwadzieścia stron internetowych do stawiania kuponów. Jak wybrać tę, która będzie dla nas najlepsza? Możemy spróbować zdać się na wybór innych i sprawdzić te najpopularniejsze propozycje:

  • www.STS.pl – nowi gracze dostają tutaj 29 PLN bez depozytu na start, a do tego nawet 1200 PLN przy pierwszej wpłacie. Kod promocyjny „BETOS„
  • www.Betfan.pl – legalna strona, w której można obstawiać żużel (i nie tylko) bez podatku, czyli z wygranymi większymi o 14%. Bonus powitalny to ponad 3000 PLN, a kod promocyjny BETOS
  • www.Betclic.pl – najwyższy cashback w Polsce, czyli 550 PLN w razie przegranej. Aktywny kod bonusowy „KODY11„
  • www.eFortuna.pl – 20 PLN na dobry początek, a do tego nawet 2000 PLN przy wpłacie i 200 PLN w formie zakładu bez ryzyka. Kod do wpisania przy rejestracji to także „BETOS„.

Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. BetFan zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018. BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *